Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Strona główna

 

Serdecznie witamy na stronie firmy Lex Labor - Kompleksowe Usługi BHP Opole!

LEX LABOR to firma o wieloletnim doświadczeniu. Świadczymy w pełni profesjonalne usługi z zakresu:

Analiza czynników szkodliwych w miejscu pracy

Ściśle współpracujemy jedynie z akredytowanymi laboratoriami badawczo-pomiarowymi działającymi na terenie województwa opolskiego – tym samym zapewniamy naszym klientom wysoką jakość świadczeń. W pełni korzystamy z zaawansowanych możliwości, jakie oferują rozwinięte technologicznie placówki. To właśnie im powierzamy wykonanie ekspertyz i pomiarów czynników szkodliwych w miejscu pracy. Doradztwo i nadzór - w trosce o bezpieczeństwo Zajmujemy się nadzorowaniem nowopowstałych pomieszczeń pracy – sprawdzamy, czy spełniają one wszelkie normy zgodne z wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy. Współdziałamy również z wieloma wykwalifikowanymi firmami odpowiedzialnymi za kontrolowanie m.in. właściwej ochrony przeciwpożarowej. Zawsze służymy przedsiębiorcom profesjonalnym doradztwem oraz szerokim zakresem informacji dotyczących aktualnych przepisów.

Szkolenia BHP Opole i nie tylko

Przeprowadzamy okresowe szkolenia BHP na terenie całej Opolszczyzny - chętnie pomożemy zadbać o właściwe przygotowanie Twoich pracowników. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zwiększy ich świadomość i pozwoli im na wdrażanie oraz stosowanie się do zasad i przepisów BHP. LEX LABOR przeszkala także przedsiębiorców oraz osoby na stanowiskach kierowniczych.

Ciekawostka

Nałogowy palacz, pali średnio jednego papierosa na godzinę. Gdyby robił 5 minutową przerwę na papierosa, to w ciągu 8 godzinnej pracy spędza na paleniu około 40 minut. Dodatkowo, pracownikowi przysługuje przerwa (w zależności od rodzaju umowy i ustaleń z pracodawcą) podczas której może robić właściwie co zechce. Pracodawca również nie powinien odmawiać pracownikowi spełnienia potrzeb fizjologicznych. Dochodzi zatem dodatkowe 10 minut. Podsumowując – nałogowy palacz, któremu przyzwala się na „papierosowe” przerwy zajmuje się sobą przez średnio godzinę.