Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Szkolenia

Szkolenia BHP w Opolu i innych miejscowościach na terenie woj. opolskiego.

Firma LEX LABOR - Kompleksowe Usługi BHP Opole specjalizuje się m.in. w przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń okresowych i instruktażowych z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Doszkalamy zarówno osoby na stanowiskach kierowniczych, jak i personel pracowniczy. Szkolenia BHP organizujemy na terenie całej Opolszczyzny, przy czym odbywają się one zgodnie z zakresem przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy.

Aktualnie po zmianie przepisów (1 lipca 2005 r.) są to:

 • Szkolenia wstępne:
  • instruktaż ogólny
 • Szkolenia okresowe - prowadzimy szkolenia wszystkich grup zawodowych:
  • pracodawców
  • osób kierujących pracownikami
  • pracowników administracyjno-biurowych
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • pracowników inżynieryjno technicznych

Szkolenia poprzedzone są staranną analizą potrzeb naszych Klientów.

 

szkolenie

 

Efektywne szkolenia BHP

Z wieloma firmami prowadzimy długotrwałą współpracę – nasi klienci cenią sobie indywidualne podejście, z jakim podchodzimy do każdej szkolonej grupy. Efektem naszych działań jest zwiększenie świadomości przeszkolonych zespołów oraz ich gotowość do dobrowolnego wdrażania zdobytej wiedzy w miejscu pracy.

 

Dla kogo pracujemy?

Mamy nadzieję, że niebawem również dla Ciebie :)

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i przedsiębiorstw, które cenią sobie wysoki standard szkoleń oraz przystępny sposób pozyskiwania wiedzy. Wszystko odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wielokrotnie dowiedliśmy naszym klientom, że szkolenie BHP nie musi stanowić „przykrego obowiązku”, który trzeba – mówiąc kolokwialnie - „odbębnić”. Jako wykwalifikowana firma chętnie sięgamy po nowoczesne audiowizualne środki przekazu, takie jak:

 • Filmy video
 • Plansze
 • Folie szkoleniowe

Przygotowywane przez nas materiały znacznie ułatwiają słuchaczom przyswojenie dość obszernej problematyki z zakresu bhp. Nad merytoryczną wartością i wysoką jakością szkoleń bhp czuwają doświadczeni wykładowcy – prawdziwi specjaliści w swojej branży.

 

Dojazd? Dla nas to żaden problem!

Firma LEX LABOR - Kompleksowe Usługi BHP Opole obsługuje klientów z całego województwa opolskiego. Dojeżdżamy do Nysy, Kluczborka, Olesna, Brzegu, Krapkowic, Kędzierzyna Koźla, Namysłowa i wielu innych miejscowości sąsiadujących z Opolem. Nasi mobilni wykładowcy z chęcią przybędą także do Twojej firmy - działającej na terenie Opolszczyzny.

Przeprowadzamy również szkolenia we własnym biurze – dla zespołów kilkuosobowych.

Naszą siedzibę znajdziecie Państwo pod adresem:

LEX LABOR - Kompleksowe Usługi BHP

ul. Studzienna 3

45-920 Opole

tel. biuro 77 550 79 85

Warto też zapoznać się z naszą ofertą szkoleń w systemie samokształcenia kierowanego.

Ciekawostka

Nałogowy palacz, pali średnio jednego papierosa na godzinę. Gdyby robił 5 minutową przerwę na papierosa, to w ciągu 8 godzinnej pracy spędza na paleniu około 40 minut. Dodatkowo, pracownikowi przysługuje przerwa (w zależności od rodzaju umowy i ustaleń z pracodawcą) podczas której może robić właściwie co zechce. Pracodawca również nie powinien odmawiać pracownikowi spełnienia potrzeb fizjologicznych. Dochodzi zatem dodatkowe 10 minut. Podsumowując – nałogowy palacz, któremu przyzwala się na „papierosowe” przerwy zajmuje się sobą przez średnio godzinę.