Firma LEX LABOR - Kompleksowe Usługi BHP Opole już od wielu lat świadczy na terenie Opolszczyzny bogaty wachlarz usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawodowo zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz nadzorem spełniania warunków BHP w miejscu pracy. Przeprowadzamy również kontrole pomieszczeń pracowniczych oraz całych obiektów, pod względem przestrzegania aktualnych przepisów prawa pracy. Ze świadczonych przez nas usług skorzystało już wielu przedsiębiorców działających w województwie opolskim. Jesteśmy znaną i powszechnie cenioną firmą w tym rejonie Polski, która rzetelnie i indywidualnie podchodzi do każdego z klientów.
Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy przedsiębiorca znacznie zredukuje koszty, jakie generowałoby zatrudnienie etatowego pracownika. Ponadto, dzięki naszej współpracy z wykwalifikowanymi jednostkami – zleceniodawcy otrzymują od nas pełną i bardzo szczegółową dokumentację z wszelkich przeprowadzanych ekspertyz. Wyręczamy także przedsiębiorców z obowiązków związanych ze śledzenia zmieniających się przepisów i orzecznictwa SN. Rozpoczynając współpracę z LEX LABOR - Kompleksowe Usługi BHP Opole, możesz liczyć na pełen profesjonalizm!
Już dziś zapoznaj się z NOWYM CENNIKIEM USŁUG
INFORMACJA DLA KLIENTÓW
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz. U. Nr 109, poz. 704; zm.: Dz. U. z 2004 r. Nr 246, poz. 2468) pracodawca może powierzyć wykonywanie zadań służby bhp specjalistom spoza zakładu pracy, którzy spełniają co najmniej wymagania określone w § 4 ust. 2 pkt 3*, lub osobie, która była zatrudniona na stanowisku inspektora pracy w Państwowej Inspekcji Pracy przez okres co najmniej 5 lat. *specjalistą do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy może być osoba posiadająca wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz co najmniej 1 rok stażu pracy w służbie bhp.
Nałogowy palacz, pali średnio jednego papierosa na godzinę. Gdyby robił 5 minutową przerwę na papierosa, to w ciągu 8 godzinnej pracy spędza na paleniu około 40 minut. Dodatkowo, pracownikowi przysługuje przerwa (w zależności od rodzaju umowy i ustaleń z pracodawcą) podczas której może robić właściwie co zechce. Pracodawca również nie powinien odmawiać pracownikowi spełnienia potrzeb fizjologicznych. Dochodzi zatem dodatkowe 10 minut. Podsumowując – nałogowy palacz, któremu przyzwala się na „papierosowe” przerwy zajmuje się sobą przez średnio godzinę.