Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kontrola

 

Kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP w zakładzie pracy

Kontrola jest wyjątkowo ważnym etapem w procesie prawidłowego wdrażania norm i przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Z tego względu okresowo sprawdzamy warunki pracy i to, czy w zakładzie są przestrzegane zasady BHP. O wszelkich nieprawidłowościach lub zagrożeniach na bieżąco informujemy pracodawcę – dzięki czemu otrzymujecie od nas Państwo aktualne wiadomości na temat tego, co należy usprawnić, wyeliminować lub skorygować.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc!

• Rzetelnie opiniujemy posiadaną przez zakład dokumentację oraz oznakowania maszyn i urządzeń.

• Pomagamy w doborze efektywnych ochron osobistych i sprzętu.

kontrola

Ciekawostka

Nałogowy palacz, pali średnio jednego papierosa na godzinę. Gdyby robił 5 minutową przerwę na papierosa, to w ciągu 8 godzinnej pracy spędza na paleniu około 40 minut. Dodatkowo, pracownikowi przysługuje przerwa (w zależności od rodzaju umowy i ustaleń z pracodawcą) podczas której może robić właściwie co zechce. Pracodawca również nie powinien odmawiać pracownikowi spełnienia potrzeb fizjologicznych. Dochodzi zatem dodatkowe 10 minut. Podsumowując – nałogowy palacz, któremu przyzwala się na „papierosowe” przerwy zajmuje się sobą przez średnio godzinę.