Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Nadzór i doradztwo

 

Nadzór i doradztwo w zakresie usług BHP

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie stosowania i wdrażania przez pracodawcę przepisów bhp. Przestrzeganie norm z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezwykle ważne, zwłaszcza, gdy w miejscu pracy występują czynniki szkodliwe lub niebezpieczne.

 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy LEX LABOR - Kompleksowe Usługi BHP?

  • Współpracujemy z państwowymi organami kontroli (PIP, Sanepid), z lekarzami-profilaktykami oraz laboratoriami badawczo-pomiarowymi
  • Prowadzimy doradztwo w zakresie wyposażenia pracowników w indywidualny sprzęt ochrony osobistej, a także opracowu
  • jemy tabele sortów
  • Nadzorujemy przekazywane do użytkowania nowe pomieszczenia i obiekty pracy. Bierzemy udział w opiniowaniu nowych procesów technologicznych, instrukcji technologicznych i stanowiskowych oraz regulaminu pracy i zarządzeń wewnętrznych.
  • Uczestniczymy w Komisjach BHP, gdy jest to wymagane

Ciekawostka

Nałogowy palacz, pali średnio jednego papierosa na godzinę. Gdyby robił 5 minutową przerwę na papierosa, to w ciągu 8 godzinnej pracy spędza na paleniu około 40 minut. Dodatkowo, pracownikowi przysługuje przerwa (w zależności od rodzaju umowy i ustaleń z pracodawcą) podczas której może robić właściwie co zechce. Pracodawca również nie powinien odmawiać pracownikowi spełnienia potrzeb fizjologicznych. Dochodzi zatem dodatkowe 10 minut. Podsumowując – nałogowy palacz, któremu przyzwala się na „papierosowe” przerwy zajmuje się sobą przez średnio godzinę.